Estetik, verimlilik ve sürdürülebilirliğin merkezine hoş geldiniz!

Solar House Concept, özel konsept evler ve ticari binalar için birinci sınıf güneş enerjisi çözümleri ile güvenilir ortağınızdır. Güneş enerjili ev sistemlerindeki uzmanlığımız ve tecrübemiz sayesinde güneş enerjisi ile kendi enerjisini üreten binaların ve yenilenebilir enerjiye geçişin geleceğini tasarlıyoruz.

Solarstone® Full Service Partner olarak geleneksel çözümlerden farklı bir yaklaşım ile bütünleşik bir mimari tasarımın beklendiği tüm mülkler için çatıya entegre solar çatı sistemleri teknolojisine dayanan, yenilikçi ve estetik çözümler sunmaktayız.

Solar House Concept, sadece güneş enerjisi sistemleri tasarlayıp, kurmakla kalmıyor aynı zamanda Solarstone®’un yenilikçi 2’si 1 arada solar çatı sistemleri ile kendi enerjinizi üretmenizi sağlayan çatınızı ek alt katmanlara gerek kalmadan inşa ediyor.

Misyonumuz özel beklentilerinize ve yaşam tarzınıza uygun benzersiz solar çözümlerimizle kendi enerjisini üreten daha akıllı, daha yeşil ve konforlu yaşam alanları yaratmaktır. Solarstone® binaya entegre solar çatı ve Solar Carport çözümlerimiz evinizin genel değerini artırırken, enerji maliyetlerinizden tasarruf etmenizi sağlar ve yatırım maliyetlerinizin geri dönüş süresini kısaltmaktadır.

Müşterileri odaklı yaklaşımımız ile siz arkanıza yaslanıp rahatça tüm süreci takip edereken projenin ilk aşamalarından kurulum tamamlanana kadar anahtar teslimi proje yönetimi sağlamak önceliğimizdir.

Enerji krizi ve artan maliyetler nedeniyle yenilenebilir enerjinin giderek daha önemli hale geldiği günümüzde uzman ve deneyimli ekibimiz yüksek kaliteli, uygun fiyatlı güneş enerjisi sistemleri tasarlarken sizi şebeke enerjisinden bağımsız, kendi enerjisini üreten bir mülk sahibi yapıyor.

Solar House Concept daha sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunurken maliyetlerden tasarruf etmenize yardımcı olmayı taahhüt eder. Bizi güneş enerjisi çözümleri sağlayıcınız olarak seçtiğinizde, profesyonel tasarımcılar ve teknisyenlerden oluşan ekibimiz tüm süreç boyunca size rehberlik edecektir.

Oyunu birlikte değiştirmek ve son derece estetik yenilenebilir enerji çözümlerimizle yeni bir çağ açmak için hepinizi bekliyoruz.

Güneş enerjisi konseptinde güvenilir ortağınız olmak için sabırsızlanıyoruz!

Bize ulaşın